Młody człowiek

Say hallo!. Jesteś nowy na forum? Nikogo tu nie znasz? Nie czekaj! Przywitaj się z nami!

Moderator: #Moderatorzy

Młody człowiek

Postprzez HMC » 28 maja 2018, o 15:58

Cześć, Jestem uczniem liceum o profilu mat-fiz z aspiracjami do zostania naukowcem. Mam racjonalny sposób patrzenia na świat i (...) się sceptycyzmem. Prowadzę własną stronę facebookową, której tematem są kryształy. Publikuje na niej wysokiej jakości zdjęcia oraz filmy. Posty ze zdjęciami zawierają opis i charakteryzacje substancji, z których powstały dane kryształy.
Być może znajdą się na tej grupie osoby zainteresowane tą tematyką kryształów, lub którym podobają się ładne fotografie. Zostawiam link do strony i zapraszam do komentowania i udostępniania oraz krytyki(jeśli potrzeba) ;) https://www.facebook.com/HomeMadeCrystals/
HMC

Re: Młody człowiek

Postprzez Sulik » 28 maja 2018, o 18:08

Pierwsze ostrzeżenie, za spamowanie.
Wystarczyło zrobić jeden wątek/post na ten temat zamiast walić do kilku działów.

Jak chcesz reklamować swoją działalność to najpierw polecam trochę poczytać o netykiecie oraz tym co nie jest mile widziane w internecie w kwestii spamowania linkami.
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."
youtube.com/Sulikczek - czyli moim okiem na retro komputery i konsole
Sulik
@MODERATOR

Postprzez HMC » 30 maja 2018, o 21:15

Przepraszam, chciałem po prostu, by każdy miał szansę natrafić na moją wiadomość.
HMC

Postprzez pessos » 13 cze 2018, o 21:09

Sulik napisał(a):Pierwsze ostrzeżenie, za spamowanie.

ahh stare dobre maniery :D
"dostałeś ostrzeżenie. trzy ostrzeżenia to ban. czytaj regulamin i używaj przeglądarki. witaj na forum"
pessos
@GROŹNY WOŹNY

Powrót do Przywitaj się!