Powrót z grobu

Say hallo!. Jesteś nowy na forum? Nikogo tu nie znasz? Nie czekaj! Przywitaj się z nami!

Moderator: #Moderatorzy

Powrót z grobu

Postprzez aleksanderwiel » 20 lip 2019, o 03:44

Witam wszystkich. Cieszę się, że dbacie jeszcze o to forum i zupełnie nie wymarło. Pamiętam tutaj swoje początki i szalone zabawy z elektrolizą z łatwodostępnych materiałów byle tylko jakiś efekt uzyskać, podobnie zabawa ze spalaniem siarki na zwyczajnej stalowej łyżce, przez co zasmrodziłem cały dom by dowiedzieć się, czym tak w ogóle jest ten kwas siarkowy IV. Dużo wiedzy można zgłębić, kiedy chociaż na chwilę podejdzie się wnikliwie do tematu, wyciągnie wnioski A przede wszystkim ma jakieś podstawy.
Obecnie zainteresowania poszły w kompletnie innym kierunku, ale mam postanowienie by zaglądać od czasu do czasu tutaj, o ile to nie będzie kolidować z zajęciami w warsztacie. Co będę wiedział to mogę doradzić. Ciekawy jestem bardzo, ile tutaj się zmieniło i czy jeszcze ktoś mnie pamięta. :lol:
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".
aleksanderwiel

Re: Powrót z grobu

Postprzez prezes- the inventor » 8 sie 2019, o 08:28

Ja kojarzę trochę :P
prezes- the inventor
**

Powrót do Przywitaj się!